a

Polisin fazladan yaptığı şark hizmetinin ikinci şark hizmetinden sayılması

Daha önce fazladan yapılan 6 aylık şark hizmetinin ikinci şark hizmetinden sayılması.

Polisin fazladan yaptığı şark hizmetinin ikinci şark hizmetinden sayılması

Mardin İl’i Nusaybin İlçesinde birinci şark görevini yapan polis memuru, burada 6 ay fazla çalışarak görev süresi bittiği için batıya atanır. Sonraki yıllarda Iğdır İl Emniyet müdürlüğü’ne 2. bölge 2. görev kapsamında ikinci şark ataması yapılır. Polis memuru daha önce Nusaybin’de yaptığı 6 aylık fazla şark süresinin ikinci şark hizmetinden sayılmasını talep eder. Polis memurunun talebine cevap verilmeyerek, talebi zımnen red edilir.

Bunun üzerine avukat beyler tarafından polis memurunun açılan davası kazanılmış. Daha önce fazladan yaptığı 6 aylık şark hizmeti, mevcut ikinci şark hizmetine eklenerek polis memuru ikinci şarkı erken bitirecektir.

Not: Disiplin cezası alan, Fazladan şark, fazladan ikinci şark, şark ataması, Atamada sorun yaşayan, Rütbe terfi alamayan, Branştan çıkarılan, Pomemden elenen, Fazladan şark yapan, eş durumu ataması yapılmayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayan bütün memurlar ve öğrenciler, ilgili cezaların iptali ve diğer sorunların çözümü için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

polisin fazladan sark hizmeti 1
polisin fazladan sark hizmeti 2
polisin fazladan sark hizmeti 3

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Futbol maçı izleyen memura ” görevdeyken hizmetle ilgisi olmayan işlerle uğraşmak “tan verilen cezanın iptali

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.