a
  • Polis Mevzuat
  • Kazanılan Davalar
  • Paem sözlü mülakat sınavından başarı listesine giremeyerek paemde başarısız sayılan polisin kazanılan davasıdır.

Paem sözlü mülakat sınavından başarı listesine giremeyerek paemde başarısız sayılan polisin kazanılan davasıdır.

Paem sınavından başarısız sayılan polis memurunun kazanılan davası.

Paem sözlü mülakat sınavından başarı listesine giremeyerek paemde başarısız sayılan polisin kazanılan davasıdır.

7. Dönem ilk Derece Amirlik Sınavı kapsamında yazılı ve fiziki yeterlilik sınavlarından başarılı olan polis memuru mülakat sınavına girer. Mülakat sınavında da 70 puan not takdir edilerek başarılı sayılır ancak Yönetmeliğin “Sınav sonuç listesinin belirlenmesi ve ilanı” başlıklı 20. maddesi gereğince başarı sıralamasına giremeyerek başarısız sayılır.

Polis memurunun paem sınavından başarılı olmasına rağmen başarı listesine girememesi işleminin İPTAL‘ine dair açılan davası kazanılmıştır.

Not: Disiplin cezası alan, Sağlık özrü ataması, Rütbe terfi alamayan, Branştan çıkarılan, Pomemden elenen, Fazladan şark yapan, eş durumu ataması yapılmayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayan bütün memurlar ve öğrenciler, ilgili cezaların iptali ve diğer sorunların çözümü için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

paem sözlü mülakat
paem başarısız
paemden başarısız sayılmak

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Önlem almamak veya tedbirli davranmamak yüzünden kendisine teslim edilen Devlet malı eşyanın hasar görmesine veya kaybolmasına neden olmaktan ceza

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.