a

Nezaket kurallarına aykırı tavır ve davranışlarda bulunmaktan uzman çavuşa verilen cezanın iptali.

Amirin telefonunu açmadığı için nezaket kurallarına aykırı tavır ve davranışlarda bulunmaktan jandarma uzman çavuşa verilen cezanın iptali.

Nezaket kurallarına aykırı tavır ve davranışlarda bulunmaktan uzman çavuşa verilen cezanın iptali.

Tim Amiri ve Sicil Komutanının bilgisi olmadan silsileyi aşarak Karakol Komutanından izin alan Jandarma Uzman Çavuş hakkında soruşturma açılır. Amir ve üstlerinin, görev ve mesleki konulara veya tutum ve davranışlarına ilişkin uyarılarına uymamak ya da bu uyarılara kayıtsız kalmak, amir ve üstleri tarafından sorulan soruları gereken süre içerisinde yanıtlamamak’tan açılan soruşturmada verdiği ifadede, Tim Komutanı kendisini aradığında müsait olmadığı için telefonu açamadığını beyan ettiğinden; Hem silsileyi aştığından KINAMA CEZASI hem de amirin telefonunu açmadığını ifadesinde söylediğinden ikinci ceza olarak nezaket kurallarına aykırı tavır ve davranışlarda bulunmak iddiasıyla UYARMA CEZASI verilir.

Görevli olmadığı zamanda kızıyla ilgilendiği zamanda amirin telefonunu açma zorunluluğu yoktur. Ayrıca bu tür durumlarda telefonu açmamak da nezaket kurallarına aykırı davranmak şeklinde yorumlanamaz.

Jandarma Uzman Çavuşa verilen disiplin cezası İPTAL ETTİRİLMİŞTİR.

Geçmiş olsun, Görevlerinde başarılar dileriz..

Bilgi: Disiplin cezası alan, POMEM-PMYO’dan ilişiği kesilen, Atamada sorun yaşayan veya Başka konularda idare ile sorun yaşayanlar sorunların çözümü ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

nezaket kurallarına aykırı davranmak
nezaket kurallarına aykırı davranmaktan ceza
nezaket kurallarına aykırı tavır ve davranışlarda bulunmak

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Tremor el titremesinden pmyo’dan ilişiği kesilen öğrencinin yeniden okula dönmesi. Esansiyel Tremor Postüral Tremor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.