a

Kullanıcı Sözleşmesi

kullanıcı sözleşmesi

Kullanıcı Sözleşmesi

Kullanıcılar suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik ya da ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir içeriği bu sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk sadece içeriği gönderen kullanıcılara aittir.

Sitede özel/tüzel kişi, kurum veya kuruluşlara küfür, hakaret vb. kanun ve mevzuatların yasakladığı her türlü yorum yasak olup; bu tarz yorum yapan kullanıcıların yorumları onaylanmaz ve silinir. Bu tür yorumların gözden kaçarak veya başka bir şekilde onaylanması durumunda, yorumu yapan kişi/kişiler sorumludur.

Polis mevzuat, kullanıcılar/üyeler tarafından yapılan yorumlar, gönderilen forum başlıkları ve her türlü içerikler arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeden kendi web sayfalarında, silme, onaylamama, yayınlamama ya da yayından kaldırma hakkına sahiptir. Kullanıcılar/üyeler tarafından Polis Mevzuat’ta yayınlanmak üzere yapılan yorumlar, gönderilen forum başlıkları veya her türlü içeriklerde, kanun ve mevzuatlara aykırı olduğu düşünülen, genel ahlaka aykırı olduğu düşünülen kullanıcı gönderileri ve yorumlarının bir kısmında veya tümünde polis mevzuat editörleri/yöneticileri tarafından değişiklik yapılabilir. Bu değişiklikler kullanıcının gönderdiği gönderinin içeriğine aykırı olmaz ve gönderinin genel manasını bozmayacak şekilde değiştirilir veya düzenlenir. Bu tür gönderilerde de yine gönderiyi gönderen kullanıcılar/üyeler sorumludur. Polis Mevzuat, başta yukarıda sayılan hususlar olmak üzere emredici kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen kullanıcılar’a ait kişisel bilgileri paylaşabileceğini beyan eder.

Yorum yapan kişi/kişiler yorum yapmakla bu sözleşmeyi ve tüm maddelerini kabul etmiş sayılır.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Tüm Yorumlar (2)
 • Çiğdem ateş
  4 sene önce
  2 1

  Bende polis olbilirmiyim

 • admin
  4 sene önce
  2 0

  Polislik’te belirtilen şartları taşımanız durumunda elbette pmyo veya pomem’den mezun olarak polis olabilirsiniz.

Sıradaki haber:

Kullanım Şartları

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.