a

Komiseri cimere şikayet eden polis memuruna amir ve üstlerini haksız şikayetten verilen ceza.

Komiseri cimere şikayet ettiği için polis memuruna verilen cezanın iptali.

Komiseri cimere şikayet eden polis memuruna amir ve üstlerini haksız şikayetten verilen ceza.

KOMİSERİ CİMERE ŞİKAYET EDEN POLİSE VERİLEN CEZANIN İPTALİ !
Başkomiser tarafından görevin bittiğine dair talimat verilir, ancak Komiser yardımcısı toplantı yapacağını söyleyerek personelleri şubeye çağırır. Buna karşı polis memuru da whatsapp’tan “Başkomiserimizin ve covid-19 denetimlerinden sorumlu Sondem Komiserimizin normal verdiği halde bizi şubeye çağırma amacının ne ben anlayamadım komiserim” diye mesaj yazar. Diğer gün polis memurunun grubu istirahatli olmasına rağmen gruptan sadece o polis memuru göreve çağrılır. Polis memuruna doktor tarafından 2 günlük hastalık rapor verildiği için göreve gitmez.

Polis memuru hakkında soruşturma açılarak whatsapp’ta yazdığı mesaj nedeniyle “Amirlerini, üstlerini, aynı rütbedeki arkadaşlarını, astlarını veya diğer mesai arkadaşlarını haksız yere şikayet etmek” ten 4 Ay Durdurma Cezası ve 4 Ceza puanı verilir.

Polis memuruna verilen cezanın İPTALİ sağlanmıştır.

Geçmiş olsun, görevlerinde başarılar dileriz..

Not: Disiplin cezası alan, Düşük performans notu verilen, Atamada sorun yaşayan, Rütbe terfi alamayan, Branştan çıkarılan, Pomemden elenen, Fazladan şark yapan, eş durumu ataması yapılmayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayanlar sorunların çözümü ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

komiseri cimere şikayet
amir ve üstlerini haksız şikayet etmek
amir ve üstlerini haksız şikayet

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Nöbet görevine gelmemek veya nöbet ya da nokta görevinde mevzuatla ve/veya talimatlarla belirlenen kurallara aykırı hareket etmek’ten verilen cezanın iptali.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.