a

Jandarma Astsubay’a düşük sicil notu verilmesi davası

Astsubay'a verilen yıl sonu düşük sicil notunun iptaline dair kazanılan davadır.

Jandarma Astsubay’a düşük sicil notu verilmesi davası

Astsubaya Düşük Yıl Sonu Sicil Notu Verilmesi..
Jandarma Astsubay’a diğer sicil notlarına oranla 63,96 olarak düşük sicil notu verilir. Düşük verilen sicil notu döneminde astsubay‘ın herhangi bir disiplin cezası olmamasına, geçmiş yıllarda kınama cezası aldığı ancak geçmiş yıllara ait kınama cezasının mevcut dönem için verilecek sicil notunu etkilemeyeceği, diğer taraftan 29 adet takdirname ve başarı belgesi ile ödüllendirilmesine, hakkında “silahlı terör örgütüne üye olma” suçlaması ile yürütülen soruşturma sonunda “üzerine atılı suçu işlemediği” sabit görülerek Beraatine karar verilen astsubaya düşük sicil notu verilir.

Jandarma Astsubay’ın açılan sicil notu davası kazanılmıştır.

Geçmiş Olsun, Görevlerinde Başarılar Dileriz..

Not: Disiplin cezası alan, Düşük performans notu verilen, Atamada sorun yaşayan, Rütbe terfi alamayan, Branştan çıkarılan, Pomemden elenen, Fazladan şark yapan, eş durumu ataması yapılmayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayan bütün memur ve öğrenciler, sorunların çözümü ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

astsubay sicil notu davasi 1
astsubay sicil notu davasi 2
astsubay sicil notu davasi 3

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Rütbe terfi etme ve özlük hakları ile parasal hakların iadesi davası

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.