a
  • Polis Mevzuat
  • Diğer Memurlar
  • Görevde yükselme ve Unvan Değişikliği sözlü sınavından başarısız sayılma emsal karar. Şübe müdürlüğüne yükselme kadrosu.

Görevde yükselme ve Unvan Değişikliği sözlü sınavından başarısız sayılma emsal karar. Şübe müdürlüğüne yükselme kadrosu.

İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü'nde Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni olan görevli, Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği yazılı sınavından 88 puan alarak başarılı sayılır. Ancak Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sözlü sınavından düşük puan verilir. Düşük puana karşı açılan dava kazanılmıştır.

Görevde yükselme ve Unvan Değişikliği sözlü sınavından başarısız sayılma emsal karar. Şübe müdürlüğüne yükselme kadrosu.

İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü’nde görevli olan Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni, görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavına ‘Şube Müdürü‘ kadrosu kapsamında başvuruda bulunur. Yapılan yazılı sınavda 100 üzerinden 88 puan alır. Girdiği sözlü sınavda ise 73,2 puan verilerek genel puanı düştüğünden asıl aday listesine giremez.

Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni‘nin açılan davası kazanılarak ‘Şube Müdürlüğü’ kadrosuna yükselmesi için girdiği Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sözlü sınavından başarısız sayılma işlemi İPTAL ettirilmiştir.

Not: Disiplin cezası alan, Düşük performans notu verilen, Atamada sorun yaşayan, Rütbe terfi alamayan, Branştan çıkarılan, Pomemden elenen, Fazladan şark yapan, eş durumu ataması yapılmayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayanlar sorunların çözümü ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

görevde yükselme ve unvan değişikliği
görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavı
görevde yükselme ve unvan değişikliği davası emsal kararı
görevde yükselme sınavı

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Görev sırasında herhangi bir şekilde uyumak veya uyuklamak’tan bekçiye verilen cezanın iptali.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.