a
  • Polis Mevzuat
  • Bekçi
  • Görevde iskambil oynadığı iddiasıyla bekçiye verilen disiplin cezasının iptali.

Görevde iskambil oynadığı iddiasıyla bekçiye verilen disiplin cezasının iptali.

Görev sırasında iskambil oynadığı iddiasıyla bekçiye verilen disiplin cezasının iptalidir.

Görevde iskambil oynadığı iddiasıyla bekçiye verilen disiplin cezasının iptali.

Çadır kentte arkadaşları ile birlikte yardım malzemelerinin tırlardan indirilmesinde diğer çalışanlara yardım eden bekçiler, yorulduktan sonra arkadaşlarıyla birlikte otururken emniyet müdürü gelip neden oturduklarını ve devriye atmadıklarını sorar. Bekçiler, diğer çalışanlara yardımcı olduklarını ve yorulduklarından dolayı biraz dinlenmek için çadırda oturduklarını izah eder. Ancak müdür, çadırın içinde gezerken iskambil kağıtları görür ve görevde iskambil oynadıkları iddiasıyla haklarında rapor tutar.

Bekçi, iskambil kağıtlarının kendilerine ait olmadıklarını sadece biraz dinlenmek için oturduklarını beyan etmelerine rağmen; Görevde Kayıtsızlık Göstermek‘ten 3 GÜNLÜK AYLIKTAN KESME CEZASI verilir.

Çarşı ve mahalle bekçisine görev sırasında iskambil oynadığı iddiasıyla ‘Görevde Kayıtsızlık Göstermek’ten verilen Disiplin Cezasının İPTALİ sağlanmıştır.

Not: Disiplin cezası alan, Atamada sorun yaşayan, Branştan çıkarılan, Pomem – Pmyo’dan ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayanlar, sorunların çözümü ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

görevde iskambil oynayan bekçiye
görev sırasında iskambil oynamaktan bekçiye ceza

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Fazla çalışma ücreti emsal kararı. Meslekten çıkarılan polise fazla çalışma ücretinin verilmesi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.