a

Fazla yapılan şark süresinin ikinci şark hizmetine eklenmesi. İkinci şark süresinin kısalması.

Polis memurunun daha önceden fazla yaptığı şark süresinin ikinci şarka eklenmesine dair kazanılan davadır.

Fazla yapılan şark süresinin ikinci şark hizmetine eklenmesi. İkinci şark süresinin kısalması.

Hakkari ilinde 4 ay fazla şark hizmeti yapan polis memuru; ikinci şark ataması kapsamında gittiği Iğdır İl Emniyet Müdürlüğünde, daha önce fazladan yaptığı 4 aylık fazladan şark hizmetinin ikinci şark hizmeti süresine oranlanarak eklenmesini talep eder. Polis memuruna cevap verilmeyerek talebi zımnen red edilir.

Talebi red edilen polis memurunun açılan davası kazanılarak, daha önce fazladan yaptığı 4 aylık fazla şark hizmeti süresi ikinci şark hizmetine eklenerek, ikinci şark hizmeti erken bitecektir.

Not: Disiplin cezası alan, Düşük performans notu verilen, Atamada sorun yaşayan, Rütbe terfi alamayan, Branştan çıkarılan, Pomemden elenen, Fazla yapılan şark, eş durumu ataması yapılmayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayan bütün memur ve öğrenciler, sorunların çözümü ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

polisin fazla sark hizmeti 1
polisin fazla sark hizmeti 2
polisin fazla sark hizmeti 3

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Açığa alınan komiser yardımcısına fazla çalışma ücreti verilmesi konusunda kazanılan davadır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.