a

Eşiyle tartışan, eşine hakaret eden polis memuruna verilen cezanın iptali.

Özel hayatında eşine hakaret eden polis memuruna verilen disiplin cezasının iptali.

Eşiyle tartışan, eşine hakaret eden polis memuruna verilen cezanın iptali.

Görev dışında, özel hayatında boşanma aşamasındaki eşiyle tartışan ve eşine hakaret eden polis memuru, eşi tarafından savcılığa şikayet edilir. Özel hayatında yaşanan olay nedeniyle polis memuruna “Hakaret” ve “Basit Tehdit” suçlarından para cezası verilir.

Emniyet tarafından polis memuru hakkında idari disiplin soruşturması da açılarak; soruşturma sonunda polis memuruna “Hizmet dışında resmi sıfatının gerektirdiği saygınlığı ve güven duygusunu sarsacak eylem ve davranışlarda bulunmak.” tan 6 Ay Kısa Süreli Durdurma Cezası ve 4 Ceza Puanı verilir.

Avukat beyler tarafından polis memurunun açılan davası kazanılarak, özel hayatında eşiyle arasında geçen olay nedeniyle verilen disiplin cezasının İPTALİ sağlanmıştır.

Geçmiş olsun, görevlerinde başarılar dileriz..

Not: Disiplin cezası alan, Sağlık özrü ataması, Rütbe terfi alamayan, Branştan çıkarılan, Pomemden elenen, Fazladan şark yapan, eş durumu ataması yapılmayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayan bütün memurlar ve öğrenciler, ilgili cezaların iptali ve diğer sorunların çözümü için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

özel hayatında hakaret eden polis
hakaret eden polis memuru
hakaret eden memur

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Sinkaflı cümleler kullandığı iddiasıyla polis memuruna verilen cezanın iptalidir. Bölge İdare Mahkemesi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.