a

Eş durumu nedeniyle gih memurluğuna geçmek.

Eşi özel sektörde işveren olarak çalışan polis memurunun, gih memurluğuna geçirilerek eşinin yanına atanması yönünde kazanılan YD kararıdır.

Eş durumu nedeniyle gih memurluğuna geçmek.

Gih Memurluğuna Geçmek !
Eşi özel sektörde işveren olarak çalışan polis memuru 2 defa eş durumu ataması ve 1 defa gih memurluğuna geçerek eşinin yanına atama talep etmesine rağmen, her defasında talepleri red edilir.

Polis memurunun, gih memurluğuna geçirilerek eşinin yanına atamasının yapılması yönünde Yürütmenin Durdurulması kararı çıkarılmıştır. Bu karar ile polis memuru, memur gih memurluğuna geçerek eşinin yanına atanacaktır.

Not: Atamada sorun yaşayan, Düşük performans notu verilen, Disiplin cezası alan, Rütbe terfi alamayan, Branştan çıkarılan, Pomemden elenen, Fazladan şark yapan, eş durumu ataması yapılmayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayan bütün memur ve öğrenciler, sorunların çözümü ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

es durumundan gihe gecmek 1
es durumundan gihe gecmek 2

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Performans değerlendirme puanı’na itiraz

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.