a

Düşük performans değerlendirme puanının iptali

Çarşı ve Mahalle Bekçisine verilen düşük performans değerlendirme puanının İPTAL'i davası.

Düşük performans değerlendirme puanının iptali

Çarşı ve Mahalle Bekçisine, yıl sonu performans değerlendirme puanı verilirken; 1. ve 2. performans değerlendirme amirleri tarafından verilen performans puanları 4 üzeri olup, 3. performans değerlendirme amiri tarafından verilen puan 1,4 olarak verildiğinden, diğer yıllara oranla ortalama 3,43 olacak şekilde düşük performans paunı verilir.

Herhangi bir disiplin cezası bulunmayan ve meslekte olumsuz davranışı olmayan Çarşı ve Mahalle Bekçisinin düşük performans puanının İPTAL’i konusunda açılan davası kazanılmıştır.

Geçmiş olsun, Görevlerinde başarılar dileriz..

Not: Disiplin cezası alan, Düşük performans notu verilen, Atamada sorun yaşayan, Rütbe terfi alamayan, Branştan çıkarılan, Pomemden elenen, Fazladan şark yapan, eş durumu ataması yapılmayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayan bütün memur ve öğrenciler, sorunların çözümü ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

carsi ve mahalle bekcisi performans puani 1
carsi ve mahalle bekcisi performans puani 2
carsi ve mahalle bekcisi performans puani 3
carsi ve mahalle bekcisi performans puani 4

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Polis tanıtma kartını kaybeden polis memuruna verilen cezanın iptali.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.