a
  • Polis Mevzuat
  • Kazanılan Davalar
  • Deniz Limanı Şube Müdürlüğünden başka şubeye – birime ve ilçeye naklen ataması çıkarılan polis memurunun atamasının iptali.

Deniz Limanı Şube Müdürlüğünden başka şubeye – birime ve ilçeye naklen ataması çıkarılan polis memurunun atamasının iptali.

Gemi Adamı Branşına sahip olan polis memurunun Deniz Limanı Şube Müdürlüğünden başka şubeye naklen atamasının iptali konusunda kazanılan davadır.

Deniz Limanı Şube Müdürlüğünden başka şubeye – birime ve ilçeye naklen ataması çıkarılan polis memurunun atamasının iptali.

Deniz Limanı Şube Müdürlüğü emrinde görev yapan polis memuru, il idaresi kanunu 11 / Ç maddesi gereği il içi naklen ataması yapılarak İlçe Emniyet Müdürlüğü emrine atanır.

Polis memuru, Koruma Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan Gemi Adamı Sınavını kazanarak, Gemi Adamı Branşına sahip olmasına, hakkında adli veya idari bir soruşturma olmamasına rağmen, hiç bir somut gerekçe olmadan rızası dışında ataması gerçekleşir.

Polis memurunun başka şubeye ve ilçeye atamasının İPTAL‘i ve eski görev yerine dönmesi konusunda açılan davası KAZANILMIŞTIR.

Not: Disiplin cezası alan, Düşük performans notu verilen, Atamada sorun yaşayan, Rütbe terfi alamayan, Branştan çıkarılan, Pomemden elenen, Fazladan şark yapan, eş durumu ataması yapılmayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayan bütün memur ve öğrenciler, sorunların çözümü ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

polis memuru sube degisikligi iptali eski yere atama 1
polis memuru sube degisikligi iptali eski yere atama 2
polis memuru sube degisikligi iptali eski yere atama 3

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Fazladan yapılan şark süresinin zorunlu ikinci bölge hizmetinden sayılması konusunda kazanılan davadır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.