a

Cimere şikayet edilen polis memuruna verilen KINAMA cezasının iptali

Cimere yapılan şikayet sonucu polis memuruna "görevin takdir ve yerine getirilmesinde müsamaha ve savsaklama göstermek" ten verilen disiplin cezası.

Cimere şikayet edilen polis memuruna verilen KINAMA cezasının iptali

CİMERE ŞİKAYET EDİLEN POLİS !..
Trafik Denetleme Büro Amirliği’nde görev yapan polis memuru hakkında Cimere yapılan bir şikayetten dolayı soruşturma açılarak, “Bu fıkrada disiplinsizlik olarak saptanan eylem, işlem, tutum ve davranışlar dışında herhangi bir biçimde görevin takdir ve yerine getirilmesinde müsamaha ve savsaklama göstermek” suçunu işlediğinden bahisle 7068 Sayılı Kanun‘un 8/2-ı maddesi gereği KINAMA cezası verilir. Avukat beylerce açılan dava ile polis memuruna verilen ceza İPTAL ettirilmiştir.

Polis memuruna geçmiş olsun, Görevlerinde başarılar dileriz..

Not: Disiplin cezası alan, Cimere şikayet edilen, Eş durumu ataması yapılmayan, Rütbe terfi alamayan, Atamada sorun yaşayan, Branştan çıkarılan, Fazladan şark yapan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayan tüm memurlar ve öğrenciler, ilgili cezaların iptali ve diğer sorunların çözümü için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

cimere sikayet edilen polise ceza 1
cimere sikayet edilen polise ceza 2
cimere sikayet edilen polise ceza 3
cimere sikayet edilen polise ceza 4
cimere sikayet edilen polise ceza 5

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Genel atamanın iptal edilmesi ve memurun eş durumu atamasının yapılması

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.