a

Branştan çıkarılan polisin yeniden branşa dönmesi ve parasal haklarının iadesi.

Branştan çıkarılan polisin yeniden branşa dönmesi yönünde mahkeme kararıdır.

Branştan çıkarılan polisin yeniden branşa dönmesi ve parasal haklarının iadesi.

Özel Harekat Şube Müdürlüğü’nde görev yapan polis memuru, herhangi olumsuz bir davranışı olmamasına rağmen Branş Yönetmeliğinin 10.maddesinin 7.fıkrası gereği “asayişle ilgili zorunlu durum” gerekçesiyle Genel Hizmetler sınıfına aktarılır.

Polis memurunun branşa BRANŞA GERİ DÖNMESİ ve yoksun kaldığı PARASAL HAKLARININ iadesi yönünde açılan davası kazanılmıştır.

Not: Disiplin cezası alan, Atamada sorun yaşayan, Rütbe terfi alamayan, Branştan çıkarılan polis, Pomemden elenen, Fazladan şark yapan, eş durumu ataması yapılmayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayanlar sorunların çözümü ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

Emniyet Branş Yönetmeliği 10. madde 7. fıkrası: “İdari ve asayişle ilgili zorunlu durumların ortaya çıkması halinde personelin branştan çıkarma işlemi yukarıdaki şartlar aranmaksızın Genel Müdür tarafından re’sen yapılabilir.”

polisin branştan çıkarılması
branştan çıkarılan polis memuru
branştan çıkarılan polis memuru

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Görev dışında amiri eleştirmek artık suç değil. Anayasa Mahkemesi İPTAL etti.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.