a

Amirle tartışan polis memuruna verilen cezanın iptali

Amirle tartışan polis memuruna verilen disiplin cezasının iptali

Amirle tartışan polis memuruna verilen cezanın iptali

Amirle tartışan polis memuruna verilen ceza konusu
Komiser yardımcısı polis memurundan hizmetlinin numarasını ister, polis memuru veremeyeceğini söyler. Komiser kendisine “hizmetlinin numarasını vermediği için” memurla tartışır. Tartışma sonrası memurun amirin üzerine yürüdüğü, hakaret ettiği iddiasıyla hakkında soruşturma açılarak; “Amir veya üstlerini, söz, yazı, tutum veya davranışlarıyla küçümsemek” ten 24 Ay Uzun Süreli Durdurma Cezası verilir. Avukat beyler tarafından açılan dava ile polis memuruna verilen ceza İPTAL ettirilmiştir.

Not: Disiplin cezası alan, Atamada sorun yaşayan, Branştan çıkarılan, Fazladan şark yapan, eş durumu ataması yapılmayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayan tüm memurlar ve öğrenciler, ilgili cezaların iptali ve diğer sorunların çözümü için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

amiri soz yazi ve davranisla kucumsemek 1
amiri soz yazi ve davranisla kucumsemek 2
amiri soz yazi ve davranisla kucumsemek 3

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Futbol maçı görevinde “sivil kıyafet ve resmi polis yeleği” giydiği için kılık ve kıyafetten polise verilen cezanın iptali

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.