a

Amirin verdiği emri yerine getirmemekten polise verilen 24 ay uzun süreli durdurma cezasının iptali.

Amirin verdiği emri yerine getirmemekten polis memuruna verilen cezanın iptali davası.

Amirin verdiği emri yerine getirmemekten polise verilen 24 ay uzun süreli durdurma cezasının iptali.

Organize Suçlarla Şube Müdürlüğünce terör örgütüne yönelik yapılan operasyonda şubeye getirilen şüpheli şahısların üst aramalarının yapılması için amir tarafından verilen emre karşı Toplu Kuvvet Şube Müdürlüğünde görevli polis memurunun “bir tek ben mi varım, ben herkesi tek başıma mı arayacağım” dediği gerekçesiyle hakkında soruşturma açılır.

Soruşturma sonunda polis memuruna “amirin usulüne göre verdiği emri yerine getirmemek” suçunu işlediğinden bahisle Yirmidört Ay Uzun Süreli Durdurma cezası verilir.

Amirin verdiği emri yerine getirmemek‘ten polis memuruna verilen cezanın İPTALİ için açılan dava KAZANILARAK, CEZANIN İPTALİ sağlanmıştır.

Not: Disiplin cezası alan, Atamada sorun yaşayan, Rütbe terfi alamayan, Branştan çıkarılan, Fazladan şark yapan, eş durumu ataması yapılmayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayan tüm memurlar ve öğrenciler, ilgili cezaların iptali ve diğer sorunların çözümü için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

amirin verdiği emri yerine getirmemek
amirin usulüne göre verdiği emri yerine getirmemek

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Kurumlar arası geçiş ile zabıtalığa geçiş. Kurumlar arası geçişte muvafakat verilmeme işleminin iptali.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.