a

Aday memurun evlilik dışı birliktelik yaşadığı iddiasıyla meslekten çıkarılması

Disiplin cezası verilerek aday memur olduğu için meslekten çıkarılan memurun mesleğe geri dönmesine dair kazanılan davadır.

Aday memurun evlilik dışı birliktelik yaşadığı iddiasıyla meslekten çıkarılması

Özel hayatı nedeniyle disiplin cezası verilecek, aday memur olduğu için dmk gereği meslekten çıkarılan hizmetlinin Mesleğe Geri Dönmesine dair kazandığımız davadır. Soyut iddialar ile hakkında açılan soruşturmada “Ceza Verilmesine Yer Olmadığı” görüşü bildirilmesine rağmen 6 ay kısa süreli durdurma cezası verilmiş ve dmk gereği aday memur olduğu için meslekten çıkarılmıştır. Aday memurun açılan davası kazanılarak yeniden mesleğe dönüşü sağlanmıştır.

Not: Disiplin Cezası alan, Pomem’den elenen, Eğitim sonu sınavından başarısız sayılan, eş durumu ataması yapılmayan, polis okullarından ilişiği kesilen veya her türlü konularda idare ile sorun yaşayan tüm personeller, bizlerle irtibata geçmeniz durumunda, ilgili cezaların iptali ve diğer sorunların çözümü için İptal davaları açılacaktır. Bizi aramanız yeterlidir.
GSM: 0552 559 4913

evlilik disi birliktelik meslekten cikarma ihrac1
evlilik disi birliktelik meslekten cikarma ihrac2
evlilik disi birliktelik meslekten cikarma ihrac3

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Telsizi mandallayan polise verilen disiplin cezasının iptali

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.