a

Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuşa düşük sicil notu

Fetö soruşturması nedeniyle jandarma kıdemli çavuşa düşük sicil notu verilmesi

Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuşa düşük sicil notu

Astsubay Kıdemli Çavuş, hakkında yürütülen Fetö / PDY soruşturması nedeniyle görevden uzaklaştırılır. Astsubay Kd. Çvş. hakkında silahlı terör örgütüne üye olma iddiasıyla soruşturma olduğu için 2019 yılına ait sicil notu 63,96 olarak diğer yıllara oranla düşük verilir. Hakkari 2. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davasında ” Beraat ” kararı verilerek aklanan Astsubay Kd. Çvş., 2019 yılına ait verilen düşük sicil notunun yükseltilmesi için talepte bulunur. Ancak Astsubaya 30 gün içerisinde cevap verilmeyerek talebi zımnen red edilir.

Sicil notunun yükseltilmesi talebinin red edilmesi üzerine, Astsubay Kd. Çvş.‘un davası açılmış ve verilen düşük sicil notu İPTAL edilerek sicilin yükseltilmesi sağlanmıştır.

Geçmiş olsun, Görevlerinde başarılar dileriz..

Not: Disiplin cezası alan, Atamada sorun yaşayan, Rütbe terfi alamayan, Branştan çıkarılan, Pomemden elenen, Fazladan şark yapan, eş durumu ataması yapılmayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayan bütün memurlar ve öğrenciler, sorunların çözümü konusunda detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

jandarma dusuk sicil notu 1
jandarma dusuk sicil notu 2
jandarma dusuk sicil notu 3
jandarma dusuk sicil notu 4
jandarma dusuk sicil notu 5

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Şahsı tehdit ettiği iddiasıyla polise ceza

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.