a

Hakkında açılan soruşturma gereği branştan çıkarılan polisin branşa dönmesi

Hakkında açılan soruşturma nedeniyle branştan çıkarılan polis memurunun yeniden eski branşına dönmesine dair kazanılan dava.

Hakkında açılan soruşturma gereği branştan çıkarılan polisin branşa dönmesi

Hakkında açılan soruşturma gereği branştan çıkarılan polisin branşa dönmesine yönünde kazanılmış karar.
Özel Harekat Şube Müdürlüğü emrinde polis memuru görev yapan polisin, hakkında FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütüne yönelik soruşturması olduğu gerekçesiyle Emniyet Hizmetleri Sınıfı Branş Yönetmeliğinin 10/3-(a) ve (b) maddesi ile Emniyet Hizmetleri Sınıfı Özel Harekat Branş Yönergesi’nin 10/1-(a) ve (b) maddesine istinaden, branştan çıkarılan ve aynı yer genel hizmetler sınıfı branşına atanması yapılan polis memurunun, açılan davası ile yeniden branşına dönmesi sağlanmıştır.

Not: Branştan çıkarılan, Disiplin cezası alan, Pomem girişte elenen, eş durumu ataması yapılmayan, rütbe terfi alamayan, polis okullarından ilişiği kesilen veya başka konularda idare ile sorun yaşayan tüm memurlar ve öğrenciler, ilgili cezaların iptali ve diğer sorunların çözümü için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Amirin izni olmaksızın görev yerini terk etmek’ten Jandarma Uzman Onbaşı’ya verilen cezanın iptali

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.