a

Fetö Pdy soruşturması nedeniyle komiser yardımcısına rütbe terfi verilmemesi

Fetö ile irtibat ve iltisakı olabilir iddiasıyla "Kadrosuzluk Nedeniyle Terfi Etmez" denilerek rütbesi verilmeyen komiser yardımcısına, rütbe verilmesi konusunda kazanılan davadır.

Fetö Pdy soruşturması nedeniyle komiser yardımcısına rütbe terfi verilmemesi

Fetö/Pdy konusunda hakkında hiç bir soruşturma veya kovuşturma olmamasına rağmen fetö ile “irtibat ve iltisaklı olabilir” iddiasıyla komiser yardımcısına rütbe verilmez.. 2012 yılında Deniz Astsubay Meslek Yüksek Okulu mülakat sınavı ile ilgili olarak İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı 2019/..x.. dosyasında ismi geçen, fetö ile bir bağının olduğuna dair hiç bir somut delil olmayan, hakkında bu konulardan dolayı soruşturma ve kovuşturma bile bulunmayan komiser yardımcısına “Kadrosuzluk Nedeniyle Terfi Etmez” denilerek rütbesi verilmez.

Komiser yardımcısının, Komiserliğe terfi etmesi yönünde açılan davası kazanılmıştır.

Not: Disiplin cezası alan, Düşük performans notu verilen, Atamada sorun yaşayan, Rütbe terfi alamayan, Branştan çıkarılan, Pomemden elenen, Fazladan şark yapan, eş durumu ataması yapılmayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayan bütün memur ve öğrenciler, sorunların çözümü ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

komiser yardimcisi rutbe terfi davasi 1
komiser yardimcisi rutbe terfi davasi 2
komiser yardimcisi rutbe terfi davasi 3
komiser yardimcisi rutbe terfi davasi 4

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Çarşı ve mahalle bekçisine düşük performans değerlendirme puanı verilmesi

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.