a

Disiplin soruşturması nedeniyle polis memurunun branştan çıkarılması.

Hakkında soruşturma olduğu için polis memurunun branştan çıkarılması.

Disiplin soruşturması nedeniyle polis memurunun branştan çıkarılması.

Cumhuriyet Başsavcılığı’nca Fetö Terör Örgütü üyeliğinden açılan soruşturma sonucu, kovuşturmaya yer olmadığına dair karar verilen polis memuru hakkında idari disiplin soruşturması başlatılır. Savcılıkça polis memurunun Fetö ile bağının olduğuna dair hiçbir somut delil olmadığından, diğer bir ifadeyle polis memurunun Fetö konusunda temiz olduğuna kanaat getirildiğinden “kovuşturmaya yer yoktur” kararı verir. Buna rağmen egm polis memuru hakkında disiplin soruşturması açar ve soruşturmanın bitmesi beklenmeden, polis memurunun suçlu mu suçsuz mu olup olmadığına karar verilmeden branştan çıkarılır.

Branştan çıkarılan polis memurunun açılan davası kazanılmıştır.

Geçmiş olsun, Görevlerinde başarılar dileriz..

Not: Disiplin cezası alan, Düşük performans notu verilen, Atamada sorun yaşayan, Rütbe terfi alamayan, Branştan çıkarılan, Pomemden elenen, Branştan çıkarılma, Fazladan şark yapan, eş durumu ataması yapılmayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayanlar sorunların çözümü ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

soruşturma nedeniyle branştan çıkarılma
soruşturma nedeniyle branştan çıkarılma
soruşturma nedeniyle branştan çıkarılma

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Trafik branşından çıkarılan polis memurunun yeniden branşa dönmesi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.